Capital

Capital 92Okno Capital 92 to okno o najlepszych parametrach termicznych z myślą o domach pasywnych. Wyróżnia się konstrukcją o grubości 92mm z drewna sosny, meranti lub dębu impregnowanego i pokrytego trzema powłokami lakieru. Warstwowe klejenie gwarantuje stabilność i wytrzymałość okna. Zewnętrzne warstwy litego, specjalnie wyselekcjonowanego drewna nadają oknu idealny wygląd.

3-szybowy zestaw z ciepłą ramką o doskonałych parametrach izolacyjnych Ug = 0,6 (W/m2K) i dwie uszczelki na połączeniu rama- skrzydło sprawiają, że w oknie Capital 92 imponujący współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw od 0,68 (W/m2K).

Obwiedniowe okucia z funkcją mikrowentylacji i regulacją w trzech płaszczyznach oraz zabezpieczenie antywyważeniowe i blokada obrotu klamki, zapewnią komfort i łatwość w obsłudze.

W wyposażeniu standardowym są:

-osłonki na zawiasy

-okapnik aluminiowy, termoizolacyjny

-aluminiowa listwa ochronna na dolną ramę skrzydła

-dwie uszczelki wciskane z tworzywa termoplastycznego

-kotwy montażowe.

Dodatkowo istnieje możliwość wykonania okien w wersji o podwyższonej odporności na włamanie ( ze szkłem bezpiecznym O2 i antywłamaniowym P2 i P4) i okuciami bezpiecznymi lub antywłamaniowymi.

Jeżeli zechcą Państwo nadać pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd, istnieje możliwość wykonania szklenia witrażowego, ornamentowego lub refleksyjnego.

Istnieje możliwość zastosowania pakietu szybowego o lepszym współczynniku izolacyjności termicznej Ug=0,5(W/m2K)

Sosna                Meranti                 Dąb

kolory stolbud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kolory stolbud2