To dzięki takim producentom jak PETECKI czy AdamS okna PCV zyskują od lat zaufanie i uznanie użytkowników. To te firmy potrafiły od początków produkcji stolarki okiennej z tego materiału w Polsce zapewnić najwyższą jakość – nie koniecznie zawyżając cenę swoich wyrobów jak bardziej reklamowane marki na naszym rynku.

Jakość wykonania, trwałość, bezobsługowość oraz walory użytkowe jak termoizolacyjność, bezpieczeństwo czy akustyka sprawiają iż ten materiał jest dzisiaj zdecydowanym liderem sprzedaży stolarki okiennej w całej Europie – z resztą przy olbrzymim udziale w tym rynku właśnie naszych dostawców.

Okno PCV dobrze wyprodukowane z dobranych starannie materiałów i prawidłowo zamontowane przez nasze etatowe brygady montażowe zapewni kilkadziesiąt lat bezusterkowej eksploatacji.

I właśnie o to przecież chodzi w dobrym oknie – jakość, trwałość i długotrwałe zachowanie pełni parametrów użytkowych. Innowacyjne rozwiązania oraz uczciwe doradztwo w naszej firmie daje naszym klientom taką gwarancję. Preferujemy głównie profile klasy A niemieckiej firmy VEKA AG z solidnym zbrojeniem stalowym oraz okucia takich potentatów jak Sigenia, Roto czy Winkhaus.

Dla każdego klienta dobieramy produkt dopasowany do jego potrzeb oraz preferencji technicznych oraz estetycznych z uwzględnieniem możliwości budżetowych :-).

Realizację zawsze poprzedza fachowy pomiar oraz doradztwo bezpośrednio w mieszkaniu czy też domu klienta – w każdym dopasujemy okna do wymiarów i potrzeb.