Bramy garażowe Krispol i Hormann – bezpieczeństwo i wygoda

logo_krispolFirma Mikołajczyk z Wrocławia to miejsce, w którym kupisz wysokiej jakości bramy garażowe. Nasze produkty dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności, a ponadto cechują się estetycznym wykonaniem i możliwością dopasowania do elewacji pod względem kolorystycznym. Oferujemy wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: bramy segmentowe, rolowane i przesuwane na bok. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

godlo_najwyzsza_jakosc_QI_2010_miniaturaBramy segmentowe są cenione przez użytkowników ze względu na wiele zalet, wśród których dominuje komfort użytkowania, a także możliwość zaoszczędzenia miejsca w garażu. Bramy garażowe o konstrukcji segmentowej zapewniają także doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego bez trudu dopasujesz je do swoich oczekiwań estetycznych, a także do wyglądu i koloru elewacji oraz stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych. Proponujemy wyłącznie sprawdzone bramy garażowe, cechujące się wygodą użytkowania, doskonałymi parametrami izolacyjnymi i wyposażonymi w nowoczesne systemy zabezpieczeń. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat bram segmentowych i nie tylko.

Najwyższa jakość 2010 dla bram segmentowych Krispol

Bramy segmentowe – dlaczego warto?

  • Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pod strop – połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że segmenty nie zajmują sporo przestrzeni w garażu, a przed wjazdem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwierania i zamykania bramy. To idealne rozwiązanie na niewielkie posesje, gdzie każdy fragment przestrzeni przed garażem ma znaczenie.
  • Bramy mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie – w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna – użytkownik ma możliwość wyboru rodzaju sterowania – pilota, przycisku klawiszowego, klawiatury kodowej lub wyłącznika kluczykowego.
  • Są dobrze zabezpieczone, dlatego chronią przed dostępem niepowołanych osób. Oferowane bramy garażowe są wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem – zamek i rygiel.
  • Gwarantują bezpieczeństwo – standardowym wyposażeniem bram z napędem elektrycznym jest wyłącznik przeciążeniowy, który zapobiega przygnieceniu. Kolejnym zabezpieczeniem jest konstrukcja segmentów bramy eliminująca możliwość przytrzaśnięcia palców, a dodatkową ochroną są fotokomórki wykrywające ewentualny przedmiot lub ruch pod bramą.
  • Zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne w zakresie ochrony przed przenikaniem ciepła i hałasu, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień.
  • Dzięki możliwości produkcji dokładnie na wskazany wymiar są idealnym rozwiązaniem do niestandardowych pomieszczeń, przeznaczonych np. do przechowywania sprzętu ogrodowego.
  • Dla osób szukających ekonomicznych rozwiązań firmy Krispol i Hormann przygotowały w ofercie bramy typowe, produkowane w najczęściej stosowanych wymiarach i w standardowym wyposażeniu.
  • Wszystkie wyroby firmy Krispol z Wrocławia produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa, a ich wysoką jakość potwierdzają: prawo do znakowania bram segmentowych, bram rolowanych i rolet zewnętrznych znakiem CE, a także Certyfikat ISO 9001:2000 oraz odpowiednie certyfikaty i aprobaty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.